Karrier Portál

Vállalati biztosítási referens

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Vállalati biztosítási referens munkatársat keres csapatába. Fő feladatod a csoportos biztosítások folyamatának kialakítása és a meglévő portfólió működtetése lesz.

Feladatok

  • Csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítások értékesítési és üzleti folyamatainak és rendszereinek fejlesztése és az ehhez kapcsolódó teendők elvégzése;
  • A már meglévő csoportos biztosítási portfólió működtetése.

Ami nekünk számít

  • Hasonló területen szerzett 3-5 év tapasztat;
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Alapszintű angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Felhasználói szintű office ismeret.

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz;
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak;
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • Csoportos biztosításban szerzett tapasztalat;
  • Bankszektorban szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2760
Pozíció megnevezés: Vállalati biztosítási referens
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: