Karrier Portál

Vállalati biztosítási referens

Az NN Biztosító Zrt. Magyarország piacvezető életbiztosítója Vállalati biztosítási referens munkatársat keres.

Feladatok

  • A saját hálózat és a külső partnerek (bankok, brókerek, affinity partnerek) által értékesített csoportos biztosítási szerződések előkészítése, az üzletszerzés támogatása, a létrejött szerződések gondozása, ápolása, a speciális fejlesztések rendszerbe kerülését támogató tevékenység és az automatizáltság növelését célzó fejlesztések elősegítése.
  • A csoportos életbiztosítási szerződések előkészítése, aktuáriusi és önálló ajánlati kalkuláció, előzetes, részletes ajánlatok készítése (esetenként angol), évenkénti megújítások elvégzése.
  • A létrejött csoportos biztosítások szerződési adatainak és azok változásainak rögzítése a LIFE rendszerben. Kötvénymódosítások, számlázások. A változások ügyintézése a cégek kapcsolattartóival.
  • Hiányos fizetettség és/vagy eltérő díjelőírások egyeztetése, koordinálás a pénzügy, controlling, szerződött vállalati ügyfelek között.
  • Információ nyújtás szerződött partnerek és brókerek részére a csoportos biztosításokkal kapcsolatban
  • Közreműködés az oktatási anyagok elkészítésében és azok rendszeres karbantartásában, esetenként oktatás a kiemelt vállalati tanácsadók és/vagy brókerek számára
  • Információ nyújtás az AIG Global Benefits Network és Zurich Global Employee Benefits Solutions részére meglévő szerződésadatokról pool ügyletekhez, cégkeresések megválaszolása.
  • A bankbiztosítási szerződésekhez riportok letöltése, a befolyt díj és a riport esetleges eltéréseinek egyeztetése, a végleges díj továbbítása az aktuáriusok, a pénzügy és a controlling részére, szerződések rögzítése a LIFE rendszerben.

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Nyitott és vidám csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

Ami nekünk számít

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Rugalmasság, proaktivitás és csapatszemlélet
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2389
Pozíció megnevezés: Vállalati biztosítási referens
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés