Karrier Portál

Üzleti elemző

Bővítjük az üzleti elemzői csapatunkat, ezért ambíciózus kollégát keresünk! Az új üzleti elemző feladata megérteni, értelmezni és lefordítani az üzleti területek igényeit IT fejlesztési egységekre (user story). Ami nagyon fontos emellett, hogy jövendőbeli kollégánk alaposan megismerje a vállalat által alkalmazott folyamatokat és informatikai rendszereket, tudását folyamatosan frissen tartsa és szakértelmet építsen ki egyes üzleti területekről, informatikai megoldásokról. Agilis szervezetben, agilis csapatokban támogatjuk a PO-k munkáját.

Feladatok

  • Támogatja az Agilis csapatok Product Ownereit az üzleti igények user story-kra való fordításában;
  • Segít annak meghatározásában és kidolgozásában, hogy a számos üzleti igény közül melyek és milyen módon kerülhetnek/kerüljenek automatizálásra, integrálásra más rendszerekkel, folyamatokkal;
  • Üzleti igényeket, folyamatokat elemez és dokumentál;
  • Szorosan együttműködik az üzleti területek szakértőivel és az IT fejlesztőkkel;
  • Felhasználói teszteket koordinál és dokumentál.

  • Hogy egy izgalmas multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz;
  • A nyitott, vidám és családias csapat;
  • Hogy részt vehetsz egy piacvezető digitális életbiztosítót építésében;
  • A folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség;
  • Hogy megismerheted az agilis módszertant;
  • A versenyképes juttatási csomag.

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági, pénzügyi, IT);
  • Kiemelkedő analitikus gondolkodás;
  • Kreatív, agilis, rugalmas hozzáállás;
  • Változások kezdeményezése és nyitottság a változásra;
  • Kezdeményező, probléma-megoldó hozzáállás;
  • Tulajdonosi szemlélet, felelősségvállalás;
  • Jó kommunikációs, tervezési és szervezési készségek;
  • Precizitás az adatok és módszertanok terén is;
  • Csapatjáték és önállóság is;
  • Alapos Microsoft Office ismeret (Excel, Powerpoint, Word);
  • IT alkalmazások gyors adaptációs képessége (JIRA, Enterprise Architect);
  • Jó stressz-tűrő képesség;
  • Tanulási vágy és képesség;
  • Angol nyelvtudás (legalább középfokú).

  • Agile, Scrum, Lean, Kaisen módszertanokban szerzett ismeret, tapasztalat;
  • Six Sigma Green vagy Black Belt minősítés;
  • Biztosítási, életbiztosítási, pénzintézeti területen szerzett tapasztalat;

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2404
Pozíció megnevezés: Üzleti elemző
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8