Karrier Portál

Unit-Linked Specialist

Érdekel, hogyan gondolkodnak a magyarok a megtakarításaikról? Nem jössz zavarba az eszközérték, tranzakció, befektetési limit kifejezések hallatán? A részfolyamatok mellett mindig is olyat akartál csinálni, amivel rálátásod lehet a „big picture”-re is? Ha van legalább három igened, akkor jelentkezz Unit-Linked Specialist pozíciónkra!

Feladatok

  • Unit árak folyamatának követése
  • Unit-linked folyamatok megismerése, kontroll pontok azonosítása
  • Részvétel az alapbezárás és nyitás folyamatának megtervezésében, tesztelésében
  • Az ellenőrzési rendszer fenntartása, havi és negyedéves riportok elkészítése
  • A befektetési tevékenység nyilvántartási feladatainak ellátása
  • Részvétel a unit-linked és befektetési incidensek kezelésében, gyökérokok keresésében, javaslattétel hibaelkerülésre
  • Szabályzatok aktualizálása, karbantartása
  • A Unit-linked Officer munkájának szakmai támogatása

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehet egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol
  • Hogy munkáddal egyenesen multinacionális vállalat Központját támogathatod

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó Excel felhasználói ismeretek
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
  • Jó kommunikációs készség, pro-aktivitás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2489
Pozíció megnevezés: Unit-Linked Specialist
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Kölcsönzött vagy diák jogviszony