Karrier Portál

Unit-linked officer

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója Unit-linked Officer munkatársat keres. Amennyiben pályázatod sikeresnek bizonyul, akkor új kollégánkként nagy szerepet vállalhatsz a Befektetési osztályon futó unit linked folyamat koordinálásában. Javaslataiddal fejlesztheted a már meglévő folyamatunkat.

Feladatok

  • Unit árak folyamatának követése
  • UL vezetői riport elkészítése havi rendszerességgel
  • UL teljes folyamatában résztvevők felelősségének áttekintése (governance)
  • Alapbezárás és nyitásának folyamatának megtervezése, valamint az alapbezárás tesztelésben részvétel
  • Részvétel a UL és befektetési incidensek kezelésében, esetleges kompenzáció tervezésében, nyomon követésében
  • Szabályzatok aktualizálása, kontroll pontok azonosítása a folyamatban és ezek beépítése az ellenőrzési folyamatba
  • Az ellenőrzési rendszer fenntartása, havi és negyedéves reportok elkészítése

  • A piacvezető életbiztosító befektetési portfoliójának és tevékenységének megismerés
  • A folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • A nyitott és vidám csapat
  • Hogy részt vehetsz egy piacvezető digitális életbiztosítót építésében
  • A versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség pénzügy / számvitel területén
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Microsoft Office ismeret
  • Rugalmasság és kezdeményezőkészség
  • Biztosítási / Életbiztosítási ismeretek
  • Nagyfokú önállóság

Előnyt jelent

  • SQL, Exel makrók ismerete
  • Magyar számviteli szabályok és IFRS ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük:

Állás adatai

Állás azonosító: 2438
Pozíció megnevezés: Unit-linked officer
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8