Karrier Portál

Toborzási és kiválasztási szakértő

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója Toborzási és Kiválasztási szakértő munkatársat keres.

Feladatok

  • End-to-end menedzseled a toborzás-kiválasztási folyamatokat minden üzleti területen és szakmai szinten
  • Új és innovatív toborzási csatornákat vezetsz be és tesztelsz, sikerességük esetén azokat hosszú távon működteted
  • Adatbázisokat használva, hirdetések útján valamint egyéb csatornák használatával jelölteket kutatsz fel, social média platformokon keresztül jelölt pipelinet építesz
  • Személyes interjúkat szervezel és vezetsz
  • Ajánlatokat készítesz elő és egyeztetsz
  • Folyamatosan kapcsolatban vagy a szakmai vezetőkkel
  • Segédkezel az NN Biztosító brandjének építésében; állásbörzéken képviseled a céget
  • Rendszeres és ad hoc riportokat készítesz

Ami neked számít

  • Motivált, támogató, agilis csapat
  • Fejlődési lehetőségek
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes juttatások

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év toborzási tapasztalat biztosítási területen (vállalati vagy tanácsadói oldalon)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív és pozitív hozzáállás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Magabiztos Excel tudás, social média felületek használatában való jártasság

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatodat bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2510
Pozíció megnevezés: Toborzási és kiválasztási szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8