Karrier Portál

Termékszakértő

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Termékszakértő munkatársat keres egyik agilis csapatába. Ebben a pozícióban az NN Biztosító különböző termékeivel ismerkedhetnél meg bővebben a termékek folyamatos menedzselése által, illetve akár új termékfejlesztésekben is aktív szerepet vállalhatnál.

Feladatok

  • Termékek korábban nem automatizált folyamatainak kialakítása, azok tesztelésében történő aktív közreműködés;
  • A változó jogszabályoknak és belső elvárásoknak való megfelelés miatt szükséges termék és folyamat módosítások végrehajtása;
  • Termékekkel kapcsolatos ügyfélmegkeresések megválaszolásában való részvétel;
  • Hibás működések és incidensek felgöngyölítése, az esetleges kompenzációk megtervezése és lebonyolítása;
  • Saját portfólió felügyelete, versenytársak és piaci fejlesztések monitorozása;
  • Új terméktervezetek elkészítésének és megvalósításának, a termék jóváhagyási folyamatának támogatása;
  • Aktív együttműködés különböző szakmai területekkel.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • Biztosítási alapismeretek;
  • Nyitott szemléletmód, proaktív hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs- és együttműködőkészség.

Ami neked számít

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség;
  • Megismerheted, milyen az agilis munkavégzés és munkaszervezés;
  • Tapasztalatot szerezhetsz termékmenedzsment és termékfejlesztés területén;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2725
Pozíció megnevezés: Termékszakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: