Karrier Portál

Technikai kockázatelbíráló

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, technikai kockázatelbíráló munkatársat keres csapatába! Ebben a pozícióban az életbiztosítási szerződésekkel kapcsolatos kockázat felmérésével és értékelésével fogsz foglalkozni, szoros együttműködésben a többi szakértővel.

Feladatok

  • A beérkező életbiztosítási ajánlatok esetében a várható kockázatok szabályoknak megfelelő értékelése;
  • Életbiztosítási ajánlatok és új ügyféladatok Life400 rendszerben történő rögzítése;
  • Az elfogadás feltételeivel kapcsolatos döntés meghozása jogosultságának megfelelően;
  • Ajánlatokkal kapcsolatos módosítások elvégzése;
  • Egyéb adminisztratív feladatok: lakásbiztosítások regisztrációja, kapcsolattartás partnerbankokkal, kockázatelbírálási papír alapú dokumentumok kezelése stb;
  • A vonatkozó törvények, szabályzatok, belső utasítások és előírt munkafolyamatok teljes körű ismerete, betartása és alkalmazása.

Ami nekünk számít

  • 3-5 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat;
  • MO programok felhasználói szintű ismerete;
  • Proaktív szemlélet;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Monotonitástűrés.

Ami neked számít

  • Multinacionális, modern környezet;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Home Office lehetőség;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül önéletrajzod csatolásával. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2751
Pozíció megnevezés: Technikai kockázatelbíráló
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: