Karrier Portál

Talent Acquisition Sourcing Specialist

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Sourcer kollégát keres Recruitment csapatába. Amennyiben szívesen keresnél jelölteket változatos pozíciókra, mindenféle üzleti területre, kiváló kommunkációs készséggel rendelkezel és az adminisztrációtól sem riadsz vissza, jelentkezz csapatunkba!

Feladatok

  • A Recruitment csapattal szorosan együttműködve aktívan részt veszel a toborzás-kiválasztási folyamatokban minden üzleti területen (például: IT, pénzügy, marketing, HR, stb.) és szakmai szinten;
  • Profilegyeztetéseken veszel részt és azok alapján elkészíted valamint kezeled a pozíciókhoz tartozó hirdetéseket;
  • Különböző felületeken jelölteket kutatsz fel, alternatív csatornákat keresel a toborzás hatékonysága javításának céljából;
  • Telefonos előszűréseket folytatsz potenciális jelöltekkel és interjúkat szervezel;
  • Különböző szakmai területek vezetőivel egyeztetsz jelöltekről és a toborzás-kiválasztási folyamatról;
  • Biztosítod, hogy mind a szakmai vezetők, mind a jelöltek a legjobb élményben részesülnek a teljes folyamat alatt;
  • Javaslatokat teszel a toborzás-kiválasztási folyamat gördülékenyebbé tétele céljából;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok elkészítésében segédkezel;
  • Pontosan és precízen ellátod a napi adminisztrációs feladatokat.

  • Researcher/Sourcer tapasztalat, nyitottság új tudás elsajátítására;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség, segítőkész hozzáállás, proaktivitás;
  • Precizitás, részletekre való figyelés képessége, strukturáltság.

Ami neked számít

  • Változatos pozíciókkal foglalkozhatsz nap mint nap;
  • Támogató, agilis csapat;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Tanulási és fejlődési lehetőség;
  • Céges laptop és telefon;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2739
Pozíció megnevezés: Talent Acquisition Sourcing Specialist
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: