Karrier Portál

Talent Acquisition Recruitment Specialist

Az NN 1991-ben még Nationale-Nederlanden néven kezdte meg működését Magyarországon. Mindössze 6 év alatt piacvezetők lettünk és továbbra is meghatározó szereplői vagyunk a magyar életbiztosítási piacnak. Employee Experience csapatunk ezúttal Recruitert keres. Nagyon hangsúlyos nálunk a jelöltélmény és a vezetői elégedettség, amit vissza is mérünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk részükre. Kiépített és részben automatizált folyamataink nagyban megkönnyítik majd a munkádat, akárcsak a támogató, újításokra nyitott HR csapat! Ebben a pozícióban napi szinten fogsz közép- és felsővezetőkkel kommunikálni, munkádban pedig egy Sourcer kolléga támogat majd.

Feladatok

  • A Recruitment csapattal szorosan együttműködve menedzseled a toborzás-kiválasztási folyamatokat minden üzleti területen és szakmai szinten;
  • Szakmai támogatásoddal biztosítod mind a vezetők, mind a jelöltek elégedettségét a teljes folyamat alatt;
  • Személyes (és online) interjúkon veszel részt és támogatod a vezetőket a kiválasztási folyamatban, illetve a döntéshozatalban;
  • Egyeztetsz az ajánlatok részleteiről, előkészíted azokat és kommunikálod a kiválasztott jelöltek felé;
  • Biztosítod, hogy a kiválasztási folyamat megfelel a belső és külső szabályoknak és irányelveknek;
  • Innovatív ötleteiddel támogatod a Recruitment csapat munkáját és hatékonyságát;
  • Koordinálod a diák és nyugdíjas munkaerő felvételi folyamatát;
  • Aktívan támogatod a külső beszállítókkal történő szerződéskötési folyamatot;
  • Igény esetén különböző csatornák használatával jelölteket kutatsz fel;
  • Rendszeres és ad-hoc riportokat készítesz.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3-5 év toborzás-kiválasztás terén szerzett tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Proaktív és pozitív hozzáállás, önállóság;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség;
  • Rendszerben való gondolkodás;
  • Nyitott szemléletmód;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

  • 2020-ban épült, „Az év irodája” díjra jelölt eco-friendly open office-ban dolgozhatsz;
  • Well-being aktív támogatása, egészségtudatossággal kapcsolatos előadások és tréningek;
  • Családbarát szemlélet, mert nekünk is a család az első;
  • Rugalmas munkaidő/ Home office lehetőség;
  • Személyes fejlesztési és támogatási programok;
  • NN Inspire program, mert a munka mellett a közösség az, ami igazán számít;
  • Aktív futó -és sportélet – NN Utrabalaton , Másfélszer körbefutottuk a Földet;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • IT toborzásban szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed Karrier Portálunkon keresztül önéletrajzod csatolásával, melyet követően rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.
  • Nem egy új munkatársat keresünk, hanem Téged!

Állás adatai

Állás azonosító: 2835
Pozíció megnevezés: Talent Acquisition Recruitment Specialist
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: