Karrier Portál

Recruiter

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Recruitert keres. Nagyon hangsúlyos nálunk a jelöltélmény és a vezetői elégedettség, amit vissza is mérünk, hogy a lehető legjobb szolgáltatást nyújthassuk részükre. Kiépített és részben automatizált folyamataink nagyban megkönnyítik majd a munkádat, akárcsak a támogató, újításokra nyitott HR csapat! Ebben a pozícióban napi szinten fogsz közép- és felsővezetőkkel kommunikálni, munkádban pedig egy Sourcer kolléga támogat majd.

Feladatok

  • A Recruitment csapattal szorosan együttműködve menedzseled a toborzás-kiválasztási folyamatokat minden üzleti területen (például: IT, pénzügy, marketing, HR, stb.) és szakmai szinten;
  • Szakmai támogatásoddal biztosítod mind a vezetők, mind a jelöltek elégedettségét a teljes folyamat alatt;
  • Személyes (és online) interjúkon veszel részt és támogatod a vezetőket a kiválasztási folyamatban, illetve a döntéshozatalban;
  • Egyeztetsz az ajánlatok részleteiről, előkészíted azokat és kommunikálod a kiválasztott jelöltek felé;
  • Biztosítod, hogy a kiválasztási folyamat megfelel a belső és külső szabályoknak és irányelveknek;
  • Innovatív ötleteiddel támogatod a Recruitment csapat munkáját és hatékonyságát;
  • Koordinálod a diák és nyugdíjas munkaerő felvételi folyamatát;
  • Aktívan támogatod a külső beszállítókkal történő szerződéskötési folyamatot;
  • Igény esetén különböző csatornák használatával jelölteket kutatsz fel;
  • Rendszeres és ad-hoc riportokat készítesz.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3-5 év toborzás-kiválasztás terén szerzett tapasztalat;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Proaktív és pozitív hozzáállás, önállóság;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség;
  • Rendszerben való gondolkodás;
  • Nyitott szemléletmód;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Ami neked számít

  • Motivált, támogató, agilis csapat;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Céges laptop és telefon;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • IT toborzásban szerzett tapasztalat.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2705
Pozíció megnevezés: Recruiter
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: