Karrier Portál

Recruiter

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Recruitert keres saját csapatába határozott idejű szerződéssel. Amennyiben szeretnél változatos pozíciókkal foglalkozni, és egy támogató csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Feladatok

  • A Sourcer és Recruiter kollégákkal szorosan együttműködve menedzseled a toborzás-kiválasztási folyamatokat minden üzleti területen és szakmai szinten
  • Személyes (és online) interjúkon veszel részt és támogatod a vezetőket a kiválasztási folyamatban, illetve a döntéshozatalban
  • Folyamatosan kapcsolatot tartasz a szakmai vezetőkkel
  • Egyeztetsz az ajánlatok részleteiről, előkészíted azokat és kommunikálod a kiválasztott jelölt felé
  • Biztosítod, hogy a kiválasztási folyamat megfelel a belső és külső szabályoknak és irányelveknek
  • Innovatív ötleteiddel támogatod a Recruitment csapat munkáját és hatékonyságát
  • Igény esetén különböző csatornák használatával jelölteket kutatsz fel
  • Rendszeres és ad-hoc riportokat készítesz

Ami neked számít

  • Motivált, támogató, agilis csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év toborzási tapasztalat, lehetőleg biztosítási/pénzügyi területen (vállalati vagy tanácsadói oldalon)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Proaktív és pozitív hozzáállás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • 1 éves határozott idejű munkaszerződés vállalása

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2578
Pozíció megnevezés: Recruiter
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozott