Karrier Portál

Szerződéskezelési munkatárs

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Szerződéskezelési munkatársat keres. Ebben a pozícióban többek között pénzügyi tranzakciókkal, adatmódosítási kérelmekkel és különböző szerződésekkel fogsz foglalkozni, a tradicionális és befektetéshez kötött életbiztosítási szerződések esetén más osztályokkal szorosan együttműködve.

Feladatok

  • A beérkező ügyfélrendelkezések és adatmódosítási kérelmek teljes körű ügyintézését végzed, vizsgálod és lebonyolítod a szerződések ismételt érvénybe helyezését;
  • Előkészíted, feldolgozod és ellenőrzöd az életbiztosítási szerződések pénzügyi tranzakcióit, illetve lejárati kifizetéseit;
  • Pénzmosás vizsgálata is a feladatod része a pénzügyi tranzakciókkal összefüggésben és aktívan részt veszel az incidensek kivizsgálásában;
  • Tájékoztató leveleket, pénzügyi elszámolásokat és kimutatásokat készítesz;
  • Azonosítod az ügyfeleket és ellenőrzöd kockázati besorolásukat;
  • Biztosítod a vonatkozó törvényi előírásoknak való megfelelést;
  • Kapcsolatot tartasz társosztályokkal.

Ami nekünk számít

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat;
  • Projektekben, csapatmunkában szerzett tapasztalat;
  • Hatékony szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek;
  • Ügyfélközpontú és minőségtudatos gondolkodás;
  • Proaktív, megoldásorientált, kezdeményező hozzáállás, monotóniatűrés;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

  • Hogy egy gyorsan fejlődő, innovatív vállalatnál a munkáddal értéket teremthetsz;
  • A folyamatos tanulás és fejlődés lehetősége;
  • A pozitív légkör, jó csapat;
  • Multinacionális, modern környezet;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • Life400 és/vagy TP2 rendszerek ismerete;
  • Biztosítási (befektetési) területen szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2742
Pozíció megnevezés: Szerződéskezelési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: