Karrier Portál

Szerződéskezelési munkatárs

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Szerződéskezelési munkatársat keres. Ebben a pozícióban többek között pénzügyi tranzakciókkal, adatmódosítási kérelmekkel és különböző szerződésekkel fogsz foglalkozni, a tradicionális és befektetéshez kötött életbiztosítási szerződések esetén más osztályokkal szorosan együttműködve.

Feladatok

  • A beérkező adatmódosítási kérelmek teljes körű ügyintézését végzed, vizsgálod és lebonyolítod a szerződések ismételt érvénybe helyezését
  • Előkészíted, feldolgozod és ellenőrzöd az életbiztosítási szerződések pénzügyi tranzakcióit, illetve lejárati kifizetéseit
  • Pénzmosás vizsgálata is a feladatod része a pénzügyi tranzakciókkal összefüggésben és aktívan részt veszel az incidensek kivizsgálásában
  • Tájékoztató leveleket, pénzügyi elszámolásokat és kimutatásokat készítesz
  • Azonosítod az ügyfeleket és ellenőrzöd kockázati besorolásukat
  • Biztosítod a vonatkozó törvényi előírásoknak való megfelelést
  • Kapcsolatot tartasz társosztályokkal

  • Hogy egy gyorsan fejlődő, innovatív vállalatnál a munkáddal értéket teremthetsz
  • A folyamatos tanulás és fejlődés lehetősége
  • A pozitív légkör, jó csapat
  • Multinacionális, modern környezet

Ami nekünk számít

  • Legalább középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Csoportvezetői vagy projektben való tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hatékony szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek
  • Ügyfélközpontú és minőségtudatos gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • Life400 és/vagy TP2 rendszerek ismerete
  • Biztosítási (befektetési) területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2577
Pozíció megnevezés: Szerződéskezelési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan