Karrier Portál

Szerződéskezelési munkatárs

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója, Szerződéskezelési munkatársat keres.

Feladatok

  • Beérkező adatmódosítási kérelmek teljeskörű ügyintézése
  • Szerződések ismételt érvénybehelyezésének vizsgálata és lebonyolítása
  • Életbiztosítási szerződések pénzügyi tranzakcióinak és lejárati kifizetéseinek előkészítése, feldolgozása, ellenőrzése
  • Pénzmosás vizsgálata a pénzügyi tranzakciókkal összefüggésben, incidensek kivizsgálásában történő aktív részvétel
  • Tájékoztató levelek, pénzügyi elszámolások, kimutatások készítése
  • Ügyfelek azonosítása, kockázati besorolásuk ellenőrzése
  • Vonatkozó törvényi előírásoknak való megfelelés biztosítása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

  • Hogy egy gyorsan fejlődő, innovatív vállalatnál a munkáddal értéket teremthetsz
  • A folyamatos tanulás és fejlődés lehetősége
  • A pozitív légkör, jó csapat
  • Multinacionális, modern környezet

Ami nekünk számít

  • Legalább középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Hatékony szóbeli és írásbeli kommunikációs készségek
  • Ügyfélközpontú és minőségtudatos gondolkodás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Állás adatai

Állás azonosító: 2469
Pozíció megnevezés: Szerződéskezelési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8