Karrier Portál

Szenior Kampánymenedzser

Az NN Biztosító Zrt., a biztosítási piac egyik meghatározó szereplője Szenior Kampánymenedzser munkatársat keres Marketing területre. Ebben a pozícióban egy egyedülálló innovációs projektben vehetnél részt, miközben a legmodernebb technológiákkal dolgozol.

Feladatok

  • Konverziós célú digitális kampányok menedzselése (Google ads, Facebook);
  • Lead nurturing, remarketing folyamatok és szegmensek kezelése;
  • Kreatív tartalmak tervezése, ellenőrzése, customer journey-kbe illesztése;
  • Támogató alkalmazások fejlesztésének támogatása (DMP, Marketing cloud, Liferay, DWH);
  • Felügyelt tevékenységek és folyamatok költségeinek nyomon követése;
  • Kampányok kapcsán kapcsolattartás az értékesítési, jogi területekkel.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • Analitikus szemléletmód, precíz munkavégzés;
  • Beszállító-menedzsment tapasztalat;
  • Tartalomkészítési tapasztalat, affinitás – szabályozott piacon (bank, biztosítás);
  • Proaktív és pozitív hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség.

Ami neked számít

  • Motiváló célok, önálló felelősség;
  • Támogató, jó hangulatú csapat;
  • A piacon elérhető legjobb támogató eszközök (Salesforce, Tealium, Liferay);
  • Részvétel a biztosító egyedülálló innovációs projektjeiben;
  • Agilis csapatban történő munkavégzés;
  • Fejlődési lehetőségek, képzések, tréningek;
  • Versenyképes juttatások.

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás;
  • Személyes értékesítést igénylő termékek, digitális lead menedzsment folyamatának ismerete.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2641
Pozíció megnevezés: Szenior Kampánymenedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: