Karrier Portál

Számviteli szakértő

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója Számviteli szakértő munkatársat keres. Amennyiben pályázatod sikeresnek bizonyul, akkor egy jó hangulatú és dinamikus csapat részeként kulcs szereped lehet hogy a holland Head Office naprakész és pontos jelentésekkel gazdagodjon havi, negyedéves és éves szinten. Valamint segíted, hogy a számviteli terület munkája minél hatékonyabb legyen.

Feladatok

  • Havi főkönyvi zárási feladatok, főkönyvi feladások készítése és ellenőrzése
  • Bolgár fiókteleppel kapcsolatos könyvelések, havi riportok elkészítése
  • Könyvelési feladások, könyvelések ellenőrzése magyar számviteli törvények és IFRS elvek szerint
  • Analitikák összeállítása
  • Kollégák támogatása a havi zárási folyamatokban
  • Számviteli jelentéskészítési folyamatok fejlesztése
  • Felügyeleti jelentésekhez adatszolgáltatás
  • Aktív részvétel a számvitelt érintő projektekben

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Nyitott és vidám csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség Számviteli vagy Pénzügyi területen,
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • IFRS számviteli tudás előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépest ismeretek (Word, Excel, Power Point),
  • SQL és Excel Makró ismerete előnyt jelent
  • Rugalmasság, proaktivitás és csapatszemlélet

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2409
Pozíció megnevezés: Számviteli szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozott idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8