Karrier Portál

Stratégiai Beszerző

Az NN Biztosító, a biztosítási piac meghatározó szereplője Beszerző munkatársat keres IT területre. A leendő kolléga feladata lesz a szakterületen a beszerzések és a beszállítók menedzsmentje. A feladatkör szerves része az üzleti területek igényeinek összegyűjtése, támogatása piaci elemzésekkel, illetve a beszállítói tárgyalások lebonyolítása a lehető legjobb ajánlatok megszerzése érdekében.

Feladatok

  • Tenderek menedzselése, specifikálása, értékelési mátrixok kidolgozása;
  • Üzleti területek támogatása piaci gyakorlatokkal, alternatív megoldások/módszerek ajánlásával a legújabb IT technológiai megoldásoknak megfelelően;
  • Beszállítói tárgyalások önálló lebonyolítása;
  • Üzleti igények összegyűjtése és beszerzési tervek kidolgozása;
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállító partnerekkel és új beszállítók felkutatása és értékelése a változó piaci igényeknek megfelelően;
  • Költséghatékonyság elemzések és riportok készítése, tenderek és beszerzések adminisztrációja;
  • Kontroll funkció ellátása a szerződések kapcsán;
  • Beszerzési rendszer kezelése.

  • Egyetemi/főiskolai diploma, gazdasági vagy műszaki végzettség;
  • Legalább 2-3 év releváns tapasztalat;
  • IT beszerzésben szerzett tapasztalat;
  • Legalább 1 év pénzintézetben szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Beszerzési rendszerek, folyamatok ismerete;
  • Önálló munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó képesség;
  • Csapatmunkában való aktív szerepvállalás, dinamikus, proaktív munkavégzés.

  • Hogy munkáddal értéket teremthetsz, és bővítheted kapcsolati hálódat;
  • A biztosítási piacon egyedülálló cég megismerése mind szervezeti, mind folyamat szinten, komplex látásmód megszerzése;
  • A piacvezető életbiztosító teljes IT beszerzésének kezelése, változatos projektekben, folyamatosan megújuló beszállítói körrel.
  • A rugalmas munkaidő;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2703
Pozíció megnevezés: Stratégiai Beszerző
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: