Karrier Portál

Senior képzés-fejlesztési szakértő

• Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető és első agilis módszertan szerint működő életbiztosítója, Senior képzés-fejlesztési szakértő munkakörbe új munkatársat keres. Aki szakértői feladatai mellett részt vesz az értékesítési hálózat képzési konzulenseinek és trénereinek koordinálásában, szakmai irányításában és fejlesztésében. Fontos, hogy maga is képes legyen képzési koncepciók kidolgozására, eredményes stakeholder menedzsmentre, változási folyamatok menedzselésére.

Feladatok

  • Képzési koncepciók kidolgozása, új képzési módszertanok bevezetése
  • Képzések és tréningek kidolgozása kollégáival, konzulensekkel és trénerekkel együttműködve
  • Meglévő képzéseink, tréningjeink frissítése, karbantartása
  • E-learning és blended learning képzési folyamatok fejlesztése
  • Értékesítési hálózat konzulenseinek, trénereinek fejlesztése, továbbképzése
  • Értékesítés hálózat vezetőinek képzés szakmai támogatása és együttműködés fejlesztési célok meghatározásában
  • Külsős képzőcégekkel kapcsolattartás
  • Minőségbiztosítási folyamatok támogatása, adminisztrációs feladatok elvégzése

  • Hogy munkáddal értéket teremthetsz, és bővítheted kapcsolati hálódat
  • A biztosítási piacon egyedülálló cég megismerése mind szervezeti, mind folyamat szinten, komplex látásmód megszerzése

Ami nekünk számít

  • Egyetemi/főiskolai diploma
  • Legalább 3-5 év releváns képzési területen szerzett tapasztalat
  • Biztosítónál és értékesítésben/értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Képzések, tréningek megtartásában szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízható MS Office ismeretek
  • Önálló, felelősségteljes működés és gondolkodás
  • Vezetői szemléletmód
  • Képesség több feladat közötti figyelemmegosztásra
  • Agilis munkavégzés, proaktivitás, nyitottság, csapatmunka
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség

  • • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2455
Pozíció megnevezés: Senior képzés-fejlesztési szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés