Karrier Portál

Scrum Master

Új kollégánk felelős azért, hogy a fejlesztői csapat a lehető leghatékonyabban dolgozhasson a megvalósítandó igényeken.

Feladatok

  • Fejlesztői Scrum team napi munkájának, eseményeinek megszervezése és levezetése;
  • Fejlesztői szakértők és csoportok egységes csapattá formálása;
  • Fejlesztői csapat tagjainak facilitálása a folyamatos fejlődés érdekében;
  • Projekt menedzserrel együttműködve felelős a fejlesztői csapat által megfogalmazott külső akadályok elhárításáért;
  • Agilis KPI-ok kialakítása, vezetése, továbbfejlesztése
  • Agilis és Scrum módszertan szabályainak betartatása
  • Ötletek, javaslatok kidolgozása és végrehajtása a vállalati agilis transzformáció hatékonyságának növelése érdekében
  • Agilis módszertan képviselete, fejlesztése a szervezetben, ezzel is hozzájárulva a szervezet hatékonyabb működéséhez

  • Hogy egy piacvezető életbiztosító digitális transzformációs programjában vezető szerepet tölthetsz be;
  • Hogy egy szakértői csapat kulcsszereplője leszel;
  • Hogy dinamikus munkakörnyezetben dolgozhatsz.

Ami nekünk számít

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 3-5 éves project management/people management tapasztalat
  • Jó probléma átlátási és -megoldó képesség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Jó konfliktuskezelő képesség
  • Kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Nyitott hozzáállás

Előnyt jelent

  • Agilis módszertanok ismerete
  • Scrum Master tapasztalat
  • Biztosítási szektor folyamatainak ismerete
  • Angol nyelvismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2343
Pozíció megnevezés: Scrum Master
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés