Karrier Portál

Risk Manager

Az NN Biztosító – Magyarország piacvezető életbiztosítója – Risk Managert (Kockázatkezelőt) keres saját csapatába. Ebben a pozícióban elemzési képességeidet, aktuáriusi ismereteidet maximálisan tudod kamatoztatni, miközben komplex, a vállalat egészét érintő feladatokon dolgozhatsz.

Feladatok

  • Részvétel a Szolvencia II megfelelőséget biztosító folyamatokban, a Szolvencia II-höz kapcsolódó számítások készítésében
  • Kockázati monitoringok, kockázatértékelések támogatása
  • Egyéb, kvantitatív kockázatelemzéssel kapcsolatos számítások és döntéstámogató anyagok elkészítése, illetve a döntéshozatal támogatása (pl. Asset-liability management, állomány monitoringok stb.)
  • Üzleti tervezésben és ORSA folyamatban történő proaktív részvétel
  • Az adatminőséget biztosító feladatok elvégzése, adatminőséggel kapcsolatos jelentéstétel
  • Kapcsolódó területekkel (Aktuárius, Befektetés Termékfejlesztés, Kontrolling, Pénzügy) folyamatos és hatékony együttműködés, valamint együttműködés a Head Office-szal az anyavállalat számára készített jelentések elkészítésében

  • Komplex gondolkodást igénylő, változatos és felelősségteljes feladatok ellátása iránti igényed
  • Érdekes szakmai kihívásokat oldj meg a napi munkáddal
  • Széleskörű rálátást nyerj az üzletre és tudd, hogy mi történik a cégnél
  • heted

  • Aktuárius vagy kockázatkezelő (risk manager) területen szerzett tapasztalatod
  • Magabiztos angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt
  • Releváns felsőfokú végzettséged (aktuáriusi, pénzügyi, matematikus, fizikus stb.)
  • Erős analitikus készség, jó elemzési képesség, logikus gondolkodás
  • Proaktív, megoldás-orientált attitűdöd

Előnyt jelent

  • SQL, VBA ismeret előny

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2547
Pozíció megnevezés: Risk Manager
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan
Napi munkaidő: 8