Karrier Portál

Risk Manager

Az NN Biztosító – Magyarország piacvezető életbiztosítója – Risk Managert keres saját csapatába. Ebben a pozícióban a kockázatkezelési keretrendszer fejlesztésében számítunk Rád.

Feladatok

  • Kvantitatív kockázatelemzéssel kapcsolatos számítások, elemzések elvégzése, analitikák elkészítése, kockázatértékelések támogatása, audit-monitoring során keletkező pontok utánkövetése (AFAT, iRisk)
  • Szolvencia II megfelelőséget biztosító folyamatokhoz kapcsolódó számítások elkészítése, a jogszabályi változások követése és implementálása
  • Írásbeli adatszolgáltatás (angol- és magyar nyelvű) koordinálása és írása
  • Együttműködés a Head Office működési kockázatkezelési területével a kapcsolódó riportok elkészítésében
  • Az adatminőséget biztosító feladatok elvégzése, adatminőséggel kapcsolatos jelentéstétel
  • Kapcsolódó szabályzatok gondozása, szabályzatok elkészítése, tökéletesítése, felülvizsgálata, aktualizálása
  • Proaktív részvétel a kockázatkezelési rendszer működtetésében, a rendszer fejlesztésére javaslattétel

  • A vállalati folyamatok egészét érintő, komplex gondolkodást igénylő, változatos és felelősségteljes feladatok ellátása iránti igényed
  • Érdekes szakmai kihívásokat oldj meg a napi munkáddal
  • Széleskörű rálátást nyerj az üzletre és tudd, hogy mi történik a cégnél
  • A napi feladatokat egy jó hangulatú, összetartó csapatban végezhesd
  • A munkádat rugalmas időbeosztásban végezheted

  • Működési kockázatkezelés, compliance vagy belső ellenőrzés területen szerzett tapasztalatod
  • Magabiztos angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt
  • Releváns felsőfokú végzettséged
  • Erős analitikus készség, jó elemzési képesség, logikus gondolkodás
  • Dinamikus fellépésed és kapcsolatteremtő készséged
  • Proaktív, megoldás-orientált attitűdöd

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2547
Pozíció megnevezés: Risk Manager
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8