Karrier Portál

IT Release menedzser

Az NN Biztosító Zrt. – Magyarország piacvezető életbiztosítója – Release menedzsert keres saját csapatába. Ebben a pozícióban a release menedzsment fórumok vezetése mellett a change és release folyamatok teljes körű üzemeltetése lesz a feladatod, valamint közreműködsz majd a kapcsolódó DevOps folyamatok továbbfejlesztésében.

Feladatok

  • Üzemelteted a change és release folyamatokat
  • Release menedzsment fórumokat vezetsz (Change&Release CoP, UAT Ready és Change Advisory Board)
  • Agilis módszertanhoz igazítod a change és release menedzsment folyamatokat
  • Részt veszel a release-ek tervezésében, a függőségek azonosításában, valamint szakmai koordináló szerepet töltesz be az érintett területek között
  • Kialakítod a mérési módszereket, riportokat és statisztikákat készítesz
  • Proaktívan közreműködsz a kapcsolódó DevOps folyamatok továbbfejlesztésében
  • Bevezetsz release menedzsment eszközt
  • Éves release naptárt tervezel
  • Menedzseled a tesztkörnyezetet

Ami neked számít

  • Nagyszabású szakmai kihívások állnak majd előtted
  • Rugalmasan beoszthatod a munkaidődet
  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Felsőfokú végzettség gazdasági és/vagy informatikai területen
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Nagyvállalati környezetben szerzett fejlesztői, tesztelői, üzemeltetői vagy szervezői munkatapasztalat
  • Tanulási igény és képesség
  • Jó szervező, dokumentációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • ITIL folyamatok ismerete
  • CI/CD kialakításban szerzett tapasztalat
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • DevOps gyakorlati kialakításában tapasztalat
  • Agilis módszerekben gyakorlat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük!

Állás adatai

Állás azonosító: 2511
Pozíció megnevezés: IT Release menedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8