Karrier Portál

Pénzügyi munkatárs

Az NN Biztosító Zrt, Magyarország piacvezető életbiztosítója, Pénzügyi munkatársat keres. A csapat részeként fontos szereped lesz az ügyfelek határidőre történő pontos kiszolgálásában, emellett pedig a be- és kifizetések kontírozása és könyvelése lesz a feladatod.

Feladatok

  • Pénzügyi utalások, átkönyvelési tételek, bankszámlaszámok rögzítése Life400 rendszerben
  • Az Ügyfélszolgálat, Panaszkezelés és az Értékesítési hálózattól érkező kérdések megválaszolása
  • A feladatokhoz tartozó folyamatleírások elkészítése, évenkénti felülvizsgálata és aktualizálása
  • Ügyfelektől, értékesítési partnerektől érkező kérések, kérdések megválaszolása; ki- és befizetésekről történő igazolások kiállítása
  • Euró és HUF bankanyag napi kontírozása és könyvelése, átkönyvelések számlák és/vagy szerződések között
  • A Life400 és TP2 rendszerek megfelelő használata
  • Aktív részvétel a társaság által indított továbbképzéseken; az új termékek, rendszerek és folyamatok elsajátítása

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol
  • Hogy munkáddal egyenesen multinacionális vállalat Központját támogathatod

Ami nekünk számít

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Monotonitástűrés, magas koncentrációt igénylő munkabírás

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Life400 használatában szerzett gyakorlat
  • Biztosítási ismeretek

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2500
Pozíció megnevezés: Pénzügyi munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8