Karrier Portál

Oktatásszervező

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Oktatásszervező munkatársat keres. Jövendőbeli kollégánkként a képzési csapatunk tagjaként az értékesítő hálózatot fogod segíteni a képzéseik szervezésével és koordinálásával.

Feladatok

  • Hálózat számára biztosított képzések szervezése
  • Képzés szervezői és képzés adminisztrációs feladatok ellátása
  • Belső képzéseken, tréningeken való részvétel, így lehetőség nyílik a szakma jobb megismerésére és fejlődésre
  • Beszerzési folyamatok indítása és nyomon követése
  • Tréneri csapat és a szervezet támogatása a képzésekhez kötődően
  • További támogatás nyújtása adminisztratív és kontrolling feladatokban

  • Jó hangulatú, összetartó és dinamikus csapat, akikre mindig számíthatsz
  • Támogató vezetők, akikhez bátran fordulhatsz, ha kérdésed van és akik szívesen fogadják újító javaslataidat
  • Modern, jól megközelíthető munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Ami nekünk számít

  • Legalább középfokú végzettség
  • 0-2 év munkatapasztalat
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, Excel kiemelten fontos)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség
  • Megbízhatóság, proaktivitás
  • Igény és képesség az egyéni és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent

  • Felsőfokú HR vagy közgazdász szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerezett munkatapasztalat
  • LMS rendszerek, oktatói alkalmazások ismerete
  • Angol nyelv ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2571
Pozíció megnevezés: Oktatásszervező
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan