Karrier Portál

Non-Life Számviteli Szakértő

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Számviteli Szakértő munkatársat keres. Ebben a pozícióban részt vehetsz és fontos szerepet vállalhatsz elsősorban a Non-Life üzletágunk számviteli folyamatainak kialakításában és integrálásában, majd a későbbiekben az általad kialakított folyamatok működtetésében is.

Feladatok

  • Nem-élet üzletág kialakításához kapcsolódó feladatok meghatározása és működtetése;
  • Számviteli folyamatok felülvizsgálata és a nem-élet üzletággal kapcsolatos folyamatok integrálása;
  • Részvétel a magyar számviteli törvény szerinti főkönyv havi, negyedéves és éves zárásában;
  • Főkönyv ellenőrzése, analitikák egyeztetése;
  • A számviteli politika és a kapcsolódó szabályzatok aktualizálása;
  • Együttműködés a társosztályokkal, a külső és a belső ellenőrző szervekkel, a kért információk, adatok nyújtása;
  • Az éves beszámoló, konszolidált éves beszámoló elkészítésének támogatása;
  • Számviteli projektekben, fejlesztésekben való részvétel.

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség számviteli vagy pénzügyi területen;
  • 3-5 év számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • Non-life biztosítási területen szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Proaktivitás és rendszerszemlélet;
  • Priorizálás és logikus gondolkodásmód.

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezet;
  • Nyitott és vidám csapat;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség.

Előnyt jelent

  • IFRS számviteli tudás;
  • Díj- és kárkönyvelésben szerzett jártasság.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2601
Pozíció megnevezés: Non-Life Számviteli Szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: