Karrier Portál

Non-Life Senior Aktuárius

Szeretnéd te alakítani a piacivezető életbiztosító új nem-élet üzletágának Aktuárius folyamatait? Tudod, hogy mik egy teljesen új üzletág fejlesztésének legfontosabb aktuáriusi döntései? Szeretnéd megmutatni, hogy milyen egy jó tulajdonosi reporting folyamat vagy viszontbiztosítási konstrukció? Csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok

  • SI, SII, IFRS17 - teljes rálátással gazdagodhatsz egy új üzletág bevezetésében
  • Sokat fogsz egyeztetni a különböző szakmai területekkel, stakeholderekkel és társosztályokkal
  • Megkérünk, hogy segíts feltérképezni és kialakítani a jogszabályi hátteret
  • Sok-sok új reportot készítünk együtt és merülünk el a új technológiákban és a rendszerek integrációjában
  • Felügyeleti és tulajdonosi reporting folyamatokat, viszontbiztosítási konstrukciókat fogunk kidolgozni
  • Értékelő – tervező modelleket alakítunk ki az új üzletágra
  • És természetesen elvégezzük a havi- és negyedéves zárási feladatokat

  • Hogy Te alakíthatod ki a nem-élet üzletágunk Aktuárius szakmai oldalát meglévő és új csapatunkkal együttműködve
  • Hogy ne legyél egyedül, hanem igazi agilis csapatmunkában dolgozhass
  • Hogy mindig fordulhass valakihez szakmai kérdéseiddel
  • Hogy versenyképes bérrel honorálják a munkádat

Ami nekünk számít

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Nem-élet Aktuáriusi munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód
  • Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2481
Pozíció megnevezés: Non-Life Senior Aktuárius
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8