Karrier Portál

Műszaki támogató munkatárs

Az NN Biztosító Zrt. Magyarország piacvezető életbiztosítója Műszaki támogató munkatárs keres. Új kollégánkként feladatod lesz majd a központi irodai és irodahálózati műszaki feladatok és igények kezelése, valamint a központi nyomtatvány és irodaszer raktárak koordinálása.

Feladatok

  • Műszaki és logisztikai, bútormozgatási feladatok és igények kezelése
  • Kapcsolattartás a hálózattal, irodahálózat folyamatos fejlesztése, látogatása, igények összesítése
  • Költöztetésnél, irodai bútorok és eszközök mozgatása
  • Kivitelezések felügyelete, kapcsolattartás bérbeadókkal, beszállítókkal, kivitelezőkkel
  • Központi nyomtatvány-, bútor és irodaszer raktárak koordinálása
  • Az irodahálózat munkájához szükséges nyomtatvány és eszközforgalmának logisztikai, szervezési feladata
  • Számlakezelési és igényfeladási rendszer használata

Ami neked számít

  • Tagja lehetsz egy szorgalmas és jó hangulatú csapatnak
  • Lehetőség, hogy csatlakozz egy neves, sikeres és nemzetközileg ismert vállalathoz
  • Versenyképes fizetés és cafeteria csomag

Ami nekünk számít

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló terülten szerzett munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Rugalmasság és jó alkalmazkodó készség
  • Proaktív hozzáállás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2440
Pozíció megnevezés: Műszaki támogató munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8