Karrier Portál

Működési Kockázatkezelő

Szeretnél részt venni új nem-élet üzletágunk folyamatainak kialakításában együttműködve az üzleti területekkel? Jól ismered a biztosítási szektort? Tudod, hogy milyen egy jól működő integrált kockázatelemzési rendszer? Csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok

  • Nem-élet termékekkel kapcsolatos folyamatokra a preventív és detektív kontrol rendszer kialakításának támogatása
  • Nem-élet termékekkel kapcsolatos folyamatokra megfelelő indikátorok, limitek kialakításában az üzleti területek támogatása
  • A hatékony kockázatkezelési keretrendszer fejlesztése a nem-élet termékekkel és folyamatokkal kapcsolatosan
  • ORSA jelentéstételi folyamatban részvétel
  • Kockázati monitoringok, kockázatértékelések támogatása, audit-monitoring során keletkező pontok utánkövetése
  • A kockázati bizottságok munkájának támogatása elemző, döntéstámogató anyagok készítésével
  • A Head Office működési kockázatkezelési területtel való kapcsolattartás

  • Hogy a munkád legnagyobb részét egy pörgős feladatkörben, az üzleti területekkel való egyeztetéssel tölthesd
  • Hogy érdekes szakmai kihívásokat oldj meg a napi munkáddal
  • Hogy széleskörű rálátást nyerj az üzletre és tudd, hogy mi történik a cégnél
  • Hogy a napi feladatokat egy jó hangulatú, összetartó csapatban végezhesd
  • Hogy önállóan és csapatban egyaránt alkothass
  • Hogy munkádat rugalmas időbeosztásban végezheted

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség
  • A biztosítási folyamatok átfogó ismerete
  • Legalább 3 év tapasztalat működési kockázatkezelés, compliance vagy belső ellenőrzés területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2480
Pozíció megnevezés: Működési Kockázatkezelő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8