Karrier Portál

Működési kockázatkezelő

Az NN Biztosító kockázatkezelési csapatban nyílt lehetőség, hogy egy tapasztalt és ambiciózus új munkatárs csatlakozzon hozzánk! Új kollégánkként, mint Működési Kockázatkezelő az integrált kockázatelemzési rendszer folyamataiban lennél aktív résztvevő, valamint a rád bízott feladatok önálló elvégzésén túl a folyamatok folyamatos optimalizálása és fejlesztése is kulcs területed lenne.

Feladatok

  • Proaktív résztvevő lennél a kockázatkezelési rendszer működtetésében, amit javaslataiddal folyamatosan egyre jobbá és hatékonyabbá tehetsz
  • A rendszeres kockázati monitoring feladatok mellett lehetőséged lesz a kontrolok és így a folyamatok folyamatos fejlesztésére
  • Szakmai tudásod felhasználásával támogathatod az üzleti kockázatértékeléseket az új kezdeményezéseknél, biztosítva, hogy az üzleti célokat a Biztosító eléri, miközben a megfelelő kontrolok is működnek
  • Után követheted a belső és külső audit vizsgálatok során keletkezett pontokat, amely során a az üzleti területeinkkel és a managementtel kell proaktív kommunikációt folytatnod
  • Incidens esetén támogathatod az üzleti területeket a kiváltó okok megtalálásában és a folyamat fejlesztésében
  • Elemzések és riportok készítése közel áll hozzád? Rendszeresen részt vehetsz a kockázatkezelési terület ilyen jellegű feladataiban, támogatva az Igazgatóságot és a kockázati bizottságokat munkájukban
  • Támogathatod a hollandiai Head Office elvárásainak magyarországi megvalósítását
  • Munkáddal segítheted az üzletmenet folytonosság fenntartását

  • Nagyszabású szakmai kihívások állnak majd előtted a működési kockázatkezelés területén
  • Nemzetközileg elismert pénzintézetben folytathatod a karriered
  • Széleskörű rálátást nyerhetsz az üzletre és tudod, hogy mi történik a cégnél
  • Rugalmasan beosztható munkaidő
  • A nyitott és vidám csapat
  • Hogy részt vehetsz egy piacvezető digitális életbiztosítót építésében

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú (mester) végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat működési kockázatkezelés, compliance, belső ellenőrzés területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Biztosítási / Monitoring, audit módszertani ismeretek
  • Pontosság, precizitás

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük!

Állás adatai

Állás azonosító: 2457
Pozíció megnevezés: Működési kockázatkezelő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8