Karrier Portál

Megfelelőségi adminisztrátor

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója, Megfelelőségi adminisztrátor munkatársat keres. A sikeres pályázónak kulcsszerepe lesz a több mint 1200 fős országos értékesítési hálózatunk értékesítési szabályainak betartásának ellenőrzésében, valamint működésének, folyamatainak monitorozásában. A pozicó teljes, vagy akár részmunkaidőben is betölthető.

Feladatok

  • Az értékesítési kockázatkezelési csapat munkájának adminisztratív támogatása
  • A visszaélés gyanús esetek és szabálytalan működések vizsgálatában való részvétel
  • Az értékesítést szabályzó előírások betartásának ellenőrzése
  • Részvétel az NN Biztosító értékesítési csatornáinak működésének elemzésében, folyamatainak rendszeres monitorozásában
  • Kapcsolattartás az értékesítési területtel, a jogi területtel, valamint az anyavállalatnál működő hasonló területekkel
  • Közös projektek támogatása, az ellenőrzés, szabályosság, és ellenőrizhetőség biztosítása érdekében

  • Hogy munkáddal értéket teremthetsz és változatos kihívásokkal találkozhatsz
  • Egy megbízható, közel 30 éve a magyar piacon lévő munkáltató
  • Multinacionális, modern munkakörnyezet

Ami nekünk számít

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook) ismeretek
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Kiváló analitikus gondolkodás, erős folyamatszemlélet
  • Csapatmunkában való aktív szerepvállalás, dinamikus, proaktív munkavégzés
  • Objektív látásmód

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Biztosítási szektorban szerzett munkatapasztalat
  • "B” kategóriás jogosítvány

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük!

Állás adatai

Állás azonosító: 2445
Pozíció megnevezés: Megfelelőségi adminisztrátor
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: egyéb