Karrier Portál

Marketing gyakornok

Az NN Biztosító Zrt., Magyarország piacvezető életbiztosítója, Marketing gyakornokot keres. Ha tanulmányaid folytatása mellett releváns szakmai tapasztalatot gyűjtenél egy olyan vállalatnál, amely a biztosítási piacon elsőként állt át agilis működésre és a TOP Employer díjat is elnyerte, akkor jó helyen jársz!

Feladatok

  • Told a contentet: ha nemcsak szeretsz, hanem tudsz is írni, akkor mutasd meg social media felületeinken és egyéb sajtóanyagainkban
  • Élvezd a pörgést: vegyél részt belső és szponzorált rendezvényeink megszervezésében
  • Marketing testközelből: minden nap támogasd a kommunikációs- és brand managerek munkáját
  • Ki mondta, hogy az excel unalmas: vállalj felelősséget a marketing anyagokért, a készletek nyomonkövetéséért és egyéb adminisztrációért
  • Do you speak English? Good! You are going to need it!

  • Hogy egy nagyon jó hangulatú, motiváló környezetben szerzel releváns munkatapasztalatot
  • Hogy gyakorlatot szerezhetsz egy multinacionális vállalatnál
  • Hogy sokféle kihívást jelentő feladattal találkozhatsz munkád során
  • Hogy tanulmányaid mellett belekóstolj a marketingesek életérzésébe

  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok Kommunikáció / Marketing / PR / Médiatudomány területén
  • Heti 20-30 órányi munkavégzés
  • MS Office ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Tanulásra és fejlődésre való nyitottság
  • Precizitás, pontosság

Előnyt jelent

  • Kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
  • Fénykép- és videókészítési ismeretek
  • Képszerkesztő és videóvágó programokban szerzett tapasztalat
  • Ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2407
Pozíció megnevezés: Marketing gyakornok
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Kölcsönzött vagy diák jogviszony