Karrier Portál

Kockázatkezelő

Az NN Biztosító Risk Managert (Kockázatkezelőt) keres saját csapatába 40 órás munkaidőben. Ebben a pozícióban elemzési, strukturált problémamegoldó képességeidet úgy tudod maximálisan kamatoztatni, hogy közben komplex, a vállalat egészét érintő feladatokon dolgozhatsz egy jó hangulatú csapatban. Kiemelten belelátsz az új üzleti kezdeményezésekbe és fejlesztésekbe, hiszen egyik legfontosabb feladatod ezek támogatása lesz.

Feladatok

  • Együttműködés az üzleti- és termékfejlesztést végző agilis csapatokkal (squadokkal), a kockázatkezelési terület képviselete
  • Árazási feltételezések, szakértői becslések és modellek kockázati szemmel történő ellenőrzése (pricing review)
  • Termékfejlesztés során felmerülő kockázatkezelési témák (pl. kockázatelbírálási szabályok, limitek) hatékony támogatása
  • Kockázatazonosítási folyamat támogatása
  • Termékekhez, állományhoz tartozó kockázati monitoringok, elemzések készítése és fejlesztése a vezetői döntéshozatal támogatásához
  • Kockázati bizottságok munkájának támogatása, kiemelten a Termék-kockázat bizottságra (Product risk committee)
  • Kapcsolódó területekkel folyamatos és hatékony együttműködés

  • Komplex gondolkodást igénylő, változatos és felelősségteljes feladatok ellátása iránti igényed
  • Érdekes szakmai kihívásokat oldj meg a napi munkáddal
  • Széleskörű rálátást nyerj az üzletre és tudd, hogy mi történik a cégnél
  • Megismerheted az agilis munkamódszert az üzleti területekkel való munka során

Ami nekünk számít

  • Magabiztos angol nyelvtudásod írásban és szóban egyaránt
  • Aktuárius, árazó aktuárius vagy kockázatkezelési (risk manager) területen szerzett 3-5 éves tapasztalatod
  • Élet és egészségbiztosítások területén szerzett jártasság
  • Releváns felsőfokú végzettséged (aktuáriusi, pénzügyi, matematikus, fizikus stb.)
  • Erős analitikus készség, jó elemzési képesség, logikus gondolkodás
  • Adatbáziskezelő nyelv (SQL) ismerete, statisztikai ismeretek
  • Proaktív, megoldás-orientált attitűdöd

Előnyt jelent

  • VBA, R ismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2585
Pozíció megnevezés: Kockázatkezelő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan