Karrier Portál

Képzési konzulens

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója Képzési konzulenst keres. Képzési konzulensként támogathatod a területedhez tartozó igazgatóságok képzési, fejlesztési célkitűzéseit.

Feladatok

  • Rendszeres személyes látogatásokat teszel a hozzád tartozó igazgatóságokon.
  • Folyamatosan kapcsolatot tartasz a képzési, fejlesztési igényekkel kapcsolatosan
  • Konzulensként a felmerülő igényekre releváns képzési, fejlesztési javaslatot teszel, az NN Képzés és fejlesztés területtel egyeztetve, amelyek az értékesítési célok megvalósulását támogatják
  • Képzést, konzultációt tartasz az igazgatóságon, elsődlegesen termékismeretek és biztosításszakmai ismeretekből
  • Személyes támogatáson alapuló példaértékű tehetség-, valamint tanulássegítő támogatást nyújtasz
  • A csatlakozás előtt álló jelölt, majd a csatlakozást követően a partner számára megadod azt a szakmai támogatást, amely segíti a tevékenységeihez szükséges tudás elsajátításában
  • Saját tudásod fejleszted, karbantartod, hogy biztosítási és felnőttképzési szakmai felkészültséged naprakész és teljes körű legyen

Ami neked számít

  • Maximalizálhatod kreativitásod
  • Folyamatos szakmai támogatásban részesülsz
  • Elősegítheted, hogy a teljesítményeddel hatékony, sikeres oktatás valósuljon meg az általad támogatott igazgatóságon
  • Hogy megismerheted egy piacvezető életbiztosító termékkínálatát és megoldásait

Ami nekünk számít

  • Felnőttképzési és/vagy Közgazdasági végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (pénzügy, kereskedelem, oktatás)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány, rendelkezésre álló gépkocsi
  • Magabiztos vezetési gyakorlat, utazási hajlandóság
  • Haladó MS Office ismeretek
  • Folyamatos tanulásra való nyitottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, nyitott, proaktív, magabiztos személyiség

  • Érvényes biztosításközvetítői és/vagy pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga
  • Biztosítási, vagy banki területen szerzett tapasztalat
  • CRM ismeretek
  • Oktatási platformok ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2403
Pozíció megnevezés: Képzési konzulens
Munkaszerződés típusa: Megbízási szerződés
Napi munkaidő: egyéb