Karrier Portál

Kárrendező

Az NN Biztosító, a biztosítási piac egyik kiemelkedő szereplője, Kárrendező munkatársat keres csapatába! Ebben a pozícióban az életbiztosítási szerződésekre érkező igénybejelentések gyors, pontos, korrekt, minőségi és magas szintű ügyintézésével fogsz foglalkozni.

Feladatok

  • Rögzíted és adminisztrálod a beérkező igénybejelentéseket és kéréseket;
  • Előkészíted az igénybejelentéseket orvosi elbírálásra, valamint a kárigények értékelése érdekében együttműködsz egészségügyi elbírálókkal és orvos-szaktanácsadókkal;
  • Szükség esetén írásban és telefonon bekéred az ügyfelektől, ügyfeleket ellátó orvosoktól a szükséges információkat;
  • Értékeled a kárigényeket, előkészíted a szolgáltatásra vonatkozó döntéseket;
  • Írásban értesíted az ügyfeleket a szolgáltatásokról, előkészíted a biztosítási összegeket kifizetésre;
  • Megválaszolod az ügyfelektől érkező kérdéseket és panaszokat;
  • Kimutatásokat, statisztikákat állítasz össze és elemzel;
  • Aktívan részt veszel a területet érintő fejlesztésekben és projektekben.

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 1-3 év életbiztosítási termékek kárrendezésében szerzett tapasztalat;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, ügyfélközpontú szemlélet;
  • Analitikus gondolkodásmód, proaktivitás;
  • Energikus és magabiztos munkavégzés;
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz;
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • Folyamatos tanulás és fejlődés lehetősége;
  • A pozitív munkakörnyezet, jó csapat;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2717
Pozíció megnevezés: Kárrendező
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: