Karrier Portál

Jutalék tervezési és elszámolási szakértő

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója Jutalék tervezési és elszámolási szakértőt keres. Az új kollégánk legfontosabb feladata a jutalékok számfejtése, ellenőrzése, a kapcsolódó méltányosságok kezelése lesz. Továbbá a jutalékrendszer módosításához döntés előkészítő anyagok készítése, valamint a Megbízási Szerződések kapcsolódó pontjainak jogilag védhető, pontos megfogalmazása.

Feladatok

  • Értékesítési csatornák jutalékrendszerének működtetése, támogatása, fejlesztése, ellenőrzése, tesztelés
  • Jutalékreklamációk, méltányossági kérések elbírálásában való aktív részvétel, döntés előkészítő anyagok összeállítása, esetenként önálló döntéshozatal
  • Jutalék/bónusz tájékoztatók, megbízási szerződések, külön megállapodások összeállítása és előkészítése
  • A kilépett szerződött partnerek tartozásainak menedzselése, végelszámolási folyamat koordinálása,
  • NN érdekeit képviselve a lehető legtöbb kintlévőség behajtásával harmadikfél bevonása nélkül
  • Tartozások kezeléséhez döntések előkészítése, társosztályokkal, behajtó cégekkel, ügyvédekkel, végrehajtókkal, igazságügyi szakértőkkel együttműködés
  • A behajtási folyamat fejlesztésében való aktív részvétel.

  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, lendületes és jó hangulatú csapatnak
  • Hogy munkáddal értéket teremthetsz
  • A versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Ami nekünk számít

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 5 éves, releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Alapfokú pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Controlling-technikák magas szintű ismerete
  • Elvárt számítógépes ismeret: MS Office (különösen Word és Excel)
  • Analitikus gondolkodás, folyamat szemlélet,
  • Határozott fellépés, hatékony érdekérvényesítő képesség és konfliktuskezelés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2449
Pozíció megnevezés: Jutalék tervezési és elszámolási szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8