Karrier Portál

Junior pénzügyi munkatárs

Az NN Biztosító Zrt, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Junior pénzügyi munkatársat keres 1 év határozott időre. A csapat részeként fontos szereped lesz az ügyfelek határidőre történő pontos kiszolgálásában, emellett pedig a be- és kifizetések kontírozása és könyvelése lesz a feladatod.

Feladatok

  • Pénzügyi utalások, átkönyvelési tételek, bankszámlaszámok rögzítése Life400 rendszerben;
  • Ügyfelektől, értékesítési partnerektől érkező kérések, kérdések megválaszolása; ki- és befizetésekről történő igazolások kiállítása;
  • Euró és HUF bankanyag napi kontírozása és könyvelése, átkönyvelések számlák és/vagy szerződések között;
  • Aktív részvétel a társaság által indított továbbképzéseken; az új termékek, rendszerek és folyamatok elsajátítása.

Ami nekünk számít

  • Középfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Monotonitástűrés, magas koncentrációt igénylő munkabírás;
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód;
  • Ügyfélközpontú szemlélet;
  • 1 év határozott idő vállalása.

  • Tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak;
  • Megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • Munkáddal egyenesen multinacionális vállalat központját támogathatod;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Life400 használatában szerzett gyakorlat;
  • Biztosítási ismeretek.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2748
Pozíció megnevezés: Junior pénzügyi munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozott

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: