Karrier Portál

Junior kockázatkezelő

Az NN Biztosító Zrt. Magyarország piacvezető életbiztosítója Junior kockázatkezelő munkatársat keres.

Feladatok

  • Az IFRS 17 átállás kapcsán az érintett riportok, folyamatok cégszintű áttekintése, megtervezése, a megfelelő kontrollok kialakításának támogatása
  • Az IFRS 17 átálláshoz kapcsolódó elemzések, hatástanulmányok készítésének támogatása
  • Proaktív részvétel a kockázatkezelési rendszer működtetésében
  • A hatékony kockázatkezelési keretrendszer fejlesztésében, az ahhoz kapcsoló jelentés elkészítésében aktív részvétel
  • Részvétel a Szolvencia II megfelelőséget biztosító folyamatokban, a Szolvencia II-höz kapcsolódó számítások készítésében
  • Kvantitatív kockázatelemzéssel kapcsolatos számítások, elemzések elvégzése

AMI neked számít

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Nyitott és vidám csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

  • Egyetemi/Főiskolai végzettség, pénzügy vagy pénzügyi matematika területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, proaktivitás és csapatszemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépest ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • R / SQL / VBA ismerete

Előnyt jelent

  • Aktuárius szakirányon szerzett végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2378
Pozíció megnevezés: Junior kockázatkezelő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8