Karrier Portál

Junior HR Specialist

Szívesen támogatnál egy 60 fős nemzetközi csapatot toborzási és kiválasztási, illetve employer branding teendőiben? Lehet, hogy éppen Téged keresünk!

Feladatok

  • Várjuk jelentkezésedet, ha szereztél már tapasztalatot, vagy szívesen kipróbálnád magad az alábbi feladatokban:
  • Employer branding feladatok teljeskörű ellátása a multinacionális irányelvek alapján
  • Közösségi média felületek brand-specifikus kezelése
  • Branding jellegű tartalmak készítése
  • Kapcsolattartás a szervezet egyéb szakértőivel
  • Tartani a lépést a legújabb kommunikációs trendekkel
  • Toborzási és kiválasztási feladatok ellátása end-to-end jelleggel
  • Jelöltek megkeresése, kapcsolatfelvétel, előszűrés, interjú-szervezés
  • Interjúztatás, jelöltkezelés, ajánlatadás

Ami nekünk számít

  • Szuper lenne, ha rendelkeznél az alábbiakkal:
  • Szakirányú tanulmányok (HR, Marketing, Kommunikáció, stb.)
  • Elkötelezettség a csapatunk támogatása és a magas minőség mellett
  • Határozott, önálló, kreatív és innovatív személyiség
  • Alázat a munka és a csapattársak iránt
  • Magabiztos angol nyelvtudás (középszint)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Elsősorban teljes munkaidős foglalkoztatás a preferált, de nyitottak vagyunk részmunkaidős illetve gyakornoki együttműködésre is

Ami neked számít

  • Ami cserébe garantált:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, változatos és izgalmas munka
  • Kiváló közösség
  • Modern, jól felszerelt iroda
  • Home office lehetőség
  • Korrekt juttatási csomag
  • ...mindemellett teret kapnak a kreatív, innovatív ötleteid :)

  • Amennyiben magadra ismersz a fentiek alapján, kattints a "Jelentkezek" gombra és töltsd fel szakmai önéltrajzodat a karrierportálunkra.

Állás adatai

Állás azonosító: 2723
Pozíció megnevezés: Junior HR Specialist
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: