Karrier Portál

Junior aktuárius - részmunkaidőben

Szeretnénk bővíteni az NN Biztosító Aktuáriusi csapatát, ezért egy ambíciózius pályakezdő kollégát keresünk! Új kollégánkként (akár egyetemi tanulmányaid mellett) részmunkaidőben csatlakozhatnál be aktuáriusi csapatunk működésébe, ahol többek között a bolgár fióktelepünkkel kapcsolatos aktuáriusi feladatok részszámításaival foglalkozhatnál. Valamint munkáddal különböző jelentések elkészüléséhez járulhatnál hozzá.

Feladatok

  • Biztosítástechnikai tartalék és VB-követelés számítása IFRS, valamint Solvency I-II alapján
  • Kár- és egyéb statisztikai elemzések és az aktuárius előrejelző modellek fejlesztése, dokumentálása
  • Kockázatvállalásra és viszontbiztosításra vonatkozó elemzések elkészítése
  • Felügyeleti jelentések, audit eljárások kiszolgálása a szükséges aktuáriusi adatokkal
  • Felügyelettől, auditoroktól, NN Head Office-ból érkező kérdések megválaszolása
  • A biztosító eredmény elemzésében (IFRS margin analysis) szükséges aktuáriusi feladatok elvégzése
  • Az IFRS17 standard implementálásának aktuáriusi támogatása
  • A biztosító stratégiai és üzleti tervezéséhez input adatok, hatás- és változáselemzések, magyarázatok készítése

  • Hogy akár egyetemi tanulmányok mellett aktuáriusi feladatokban szerzhetsz tapasztalatot az életbiztosítási szektorban
  • A folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Rugalmasan beosztható munkaidő
  • A nyitott és vidám csapat
  • Hogy részt vehetsz egy piacvezető digitális életbiztosítót építésében

  • Alapszakos diploma, közgazdasági / pénzügyi / matematikai területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Professzinális Excel ismeret
  • SQL tapasztalat
  • Biztosítási / Életbiztosítási ismeretek
  • Pontosság, precizítás

  • Folyamatban lévő vagy befejezett aktuáriusi szakirányon zajló mesterképzés / másoddiploma
  • VBA tapasztalat
  • Gyakorlat Python vagy R használatában

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük

Állás adatai

Állás azonosító: 2425
Pozíció megnevezés: Junior aktuárius - részmunkaidőben
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 4