Karrier Portál

Junior aktuárius

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Junior aktuárius munkatársat keres. Új kollégánkként az aktuáriusi feladatok részszámításaival foglalkozhatnál, valamint munkáddal különböző jelentések elkészüléséhez járulhatnál hozzá.

Feladatok

  • Biztosítástechnikai tartalék és VB-követelés számítása IFRS, valamint Solvency I-II alapján;
  • Kár- és egyéb statisztikai elemzések és az aktuárius előrejelző modellek fejlesztése, dokumentálása;
  • Kockázatvállalásra és viszontbiztosításra vonatkozó elemzések elkészítése;
  • Felügyeleti jelentések, audit eljárások kiszolgálása a szükséges aktuáriusi adatokkal;
  • Felügyelettől, auditoroktól, NN Head Office-ból érkező kérdések megválaszolása;
  • A biztosító eredmény elemzésében (IFRS margin analysis) szükséges aktuáriusi feladatok elvégzése;
  • A biztosító stratégiai és üzleti tervezéséhez input adatok, hatás- és változáselemzések, magyarázatok készítése.

Ami nekünk számít

  • 1-2 év aktuáriusi területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Professzionális Excel ismeret;
  • SQL és VBA ismeret;
  • Analitikus gondolkodásmód, precizitás.

  • Elmélyítheted aktuáriusi tudásod az életbiztosítási szektorban;
  • A folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség;
  • A nyitott és vidám csapat;
  • Hogy részt vehetsz egy digitális életbiztosító építésében;
  • A rugalmas munkaidő;
  • Céges laptop;
  • Próbaidőt követően alapbéren felül: Cafeteria, egészségbiztosítás, NN-es csoportos élet- és balesetbiztosítás;
  • Éves teljesítményalapú bónusz.

Előnyt jelent

  • Gyakorlat R használatában;
  • Cashflow modellek ismerete.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2720
Pozíció megnevezés: Junior aktuárius
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: