Karrier Portál

Jogász

Az NN Biztosító Zrt, Magyarország piacvezető életbiztosítója, Jogász munkatársat keres. Jövendőbeli kollégánk feladata a Biztosító eredményességének elősegítése a jog eszközével, valamint közreműködés a jogszabályoknak megfelelő, prudens működés biztosításában.

Feladatok

  • Ellátod a cég jogi képviseletét, jogi tanácsot és tájékoztatást adsz
  • Beadványokat, jogi állásfoglalásokat illetve egyéb dokumentumokat készítesz
  • Közreműködsz a vállalt döntéseinek jogi szempontból való előkészítésében
  • Közreműködsz a szervezet szerződéseinek előkészítésében, megkötésében, továbbá ezek érvényesítésében
  • Részt veszel a Biztosító belső szabályzatainak kialakításában
  • Tanácsadást nyújtasz a vállalat szakterületeinek részére
  • Munkajogi és társasági jogi feladatokat látsz el
  • Biztosítod a jogszerű adatkezelés körülményeinek megvalósulását

Ami neked számít

  • Hogy munkáddal elősegítheted a jog érvényesülését
  • Hogy változatos céges programon és eseményen vehetsz részt
  • Hogy kihívásokkal és fejlődési lehetőségekkel teli munkahelyen dolgozz
  • A multinacionális környezet
  • A versenyképes jövedelem

Ami nekünk számít

  • Jogi diploma
  • 1-4 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önfejlesztő attitűd

Előnyt jelent

  • Szakvizsga megléte

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2405
Pozíció megnevezés: Jogász
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8