Karrier Portál

IFRS szakértő

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója IFRS szakértő munkatársat keres. Amennyiben pályázatod sikeresnek bizonyul, akkor új kollégánkként nagy szerepet vállalhatsz az IFRS17 és IFRS9 sikeres bevezetésében cégünknél.

Feladatok

  • Szerves része leszel a módosított könyvelési és jelentési folyamat bevezetésének
  • Munkáddal elősegíted az értékvesztési szabályok meghatározását és az ehhez kötődő könyvelési folyamat kialakítását
  • Részt veszel a számviteli politika és az eszközbesorolás meghatározásában
  • Fejlesztési igényeket, fogalmazol meg az IT terület számára az IFRS9 bevezetést segítendően
  • Gap elemzések és tesztelés segítségével biztosítod, hogy az IT fejlesztések megfelelő megvalósuljanak
  • Esetenként besegítesz a számviteli terület munkájába és könyvelési feladatokat végzel vagy jelentést készítes a Head Office számára
  • Folyamatosan nyomon követed a számviteli folyamatokat és fejlesztési javaslatokat teszel

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehet egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol
  • Hogy munkáddal egyenesen multinacionális vállalat Központját támogathatod
  • A versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség számviteli szakirányon
  • 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • IFRS terén szerzett ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó Excel felhasználói ismeretek
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
  • Jó kommunikációs készség, pro-aktivitás

Előnyt jelent

  • Tapasztalat makrók írásában
  • PowerPivot vagy SQL ismeret
  • Nemzetközi projekt tapasztalat
  • Szolvencia II ismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2410
Pozíció megnevezés: IFRS szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 4