Karrier Portál

IFRS szakértő - részmunkaidő

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója IFRS szakértő munkatársat keres. Amennyiben pályázatod sikeresnek bizonyul, akkor új kollégánkként nagy szerepet vállalhatsz az IFRS17 és IFRS9 sikeres bevezetésében cégünknél.

Feladatok

  • Szerves része leszel a módosított könyvelési és jelentési folyamat bevezetésének
  • Munkáddal elősegíted az értékvesztési szabályok meghatározását és az ehhez kötődő könyvelési folyamat kialakítását
  • Részt veszel a számviteli politika és az eszközbesorolás meghatározásában
  • Fejlesztési igényeket, fogalmazol meg az IT terület számára az IFRS9 bevezetést segítendően
  • Gap elemzések és tesztelés segítségével biztosítod, hogy az IT fejlesztések megfelelő megvalósuljanak
  • Esetenként besegítesz a számviteli terület munkájába és könyvelési feladatokat végzel vagy jelentést készítes a Head Office számára
  • Folyamatosan nyomon követed a számviteli folyamatokat és fejlesztési javaslatokat teszel

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehet egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol
  • Hogy munkáddal egyenesen multinacionális vállalat Központját támogathatod
  • A versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség számviteli szakirányon
  • 3-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • IFRS terén szerzett ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Haladó Excel felhasználói ismeretek
  • Precizitás, strukturált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Új feladatok megoldására, folyamatos tanulásra való nyitottság
  • Jó kommunikációs készség, pro-aktivitás

Előnyt jelent

  • Tapasztalat makrók írásában
  • PowerPivot vagy SQL ismeret
  • Nemzetközi projekt tapasztalat
  • Szolvencia II ismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2410
Pozíció megnevezés: IFRS szakértő - részmunkaidő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 4