Karrier Portál

HR adminisztrátor

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója, HR adminisztrátor munkatársat keres. Kulcsszereped lesz a HR adminisztrációs feladatok támogatásában, annak érdekében, hogy minden folyamat pontosan, határidőre elvégzésre kerüljön, a magyar jogszabályokkal és a vállalati belső szabályzatokkal összhangban.

Feladatok

  • Támogatod a számlázási és PO kiírási folyamatokat
  • Részt veszel a be- és kilépő kollégákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzésében (NN szabályzat és törvényi előírás alapján), a megfelelő dokumentumok előkészítésében, kiadásában és begyűjtésében, valamint a dolgozói előszűrés elvégzésében
  • Támogatod a kollégákat a munkaidő nyilvántartó helyes használatában
  • Naprakészen tartod a HR dokumentumokat, személyi anyagokat
  • Támogatod a Munkaköri leírások elkészítésének és frissítésének folyamatát
  • Elvégzed az egyéb kapcsolódó feladatokat (szabadságos napok kezelése, munkaalkalmassági vizsgálat szervezése, szervezeti ábra készítése, egyéb ad-hoc felmerülő feladatok)
  • Frissíted a HR dokumentumokat a belső felületen; támogatod a szabályzatok, nyilvántartások folyamatát

Ami neked számít

  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol
  • Hogy munkáddal egy multinacionális vállalat Központját támogathatod

Ami nekünk számít

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos Excel és Word használat
  • Precizitás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Bérelszámolási rendszer ismerete
  • Nexon/Workday/SAP ismeret

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2501
Pozíció megnevezés: HR adminisztrátor
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8