Karrier Portál

Flottakezelő munkatárs

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Flottakezelő munkatársat keres beszerzési csapatába. Ebben a pozícióban a Te feladatod lesz a gépjárműflotta teljes körű menedzsmentje és az ahhoz tartozó adminisztráció elvégzése, illetve kisebb beszerzésekkel és szállítással is foglalkozni fogsz időnként.

Feladatok

  • Gépjárműflotta teljes körű menedzsmentje, pool autók kezelése
  • Szervizigények egyeztetése, kapcsolattartás beszállítókkal és belső ügyfelekkel
  • Okmányirodai és biztosítási ügyintézés ellátása
  • Teljes körű flotta adminisztráció: átadás-átvételek dokumentációja, számlaigazolások és megrendelések kezelése, mobilparkolás és üzemanyagkártyák ügyintézése
  • Kisebb beszerzések és szállítási feladatok elvégzése
  • Költöztetések során szállítási és mozgatási feladatok ellátása

  • Hogy egy gyorsan fejlődő, innovatív vállalatnál a munkáddal értéket teremthetsz
  • A pozitív légkör, jó csapat
  • Hogy multinacionális, modern vállalati környezetben dolgozhatsz

Ami nekünk számít

  • Középfokú végzettség
  • 3-5 év flottamenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • "B” kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • PO- és számlakezelő rendszer ismerete

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük.

Állás adatai

Állás azonosító: 2579
Pozíció megnevezés: Flottakezelő munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan