Karrier Portál

Értékesítési Partner Menedzser

Az NN Biztosító, a biztosítási piac kiemelkedő szereplője, Értékesítési partner menedzsert keres üzletfejlesztési csapatába. Ebben a pozícióban Te fogod menedzselni a stratégiai partnerekkel és vállalati brókerekkel történő együttműködéseket, támogatod a biztosítási termékek külső partnerek általi értékesítését, illetve az ehhez tartozó motivációs rendszer kialakításával és működtetésével foglalkozol majd.

Feladatok

  • Új partnerek, vállalati brókerek felkutatása, új együttműködések felépítése és menedzselése; meglévő partnerekkel új együttműködések end-to-end irányítása;
  • Partnerek, bankfióki értékesítők, vállalati brókerek értékesítési és termékismeretének biztosítása személyes oktatással, tréninggel és coach tevékenységgel;
  • Ajánlatok készítése és kiadása, valamint egyedi ajánlatok házon belüli egyeztetése, a szükséges feladatok megtervezése és menedzselése;
  • Aktív részvétel termékfejlesztésben, innovatív termékfejlesztések előkészítése, operációs teljesítménymenedzsment;
  • Stratégiai partnerek szerződéskezelése (felügyelet és módosítás), a törvényi megfelelősség biztosítása, szerződéses dokumentáció kezelése;
  • A stratégiai partnerekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, esetenként koordinációja.

  • Hasonló területen, biztosítási vagy banki szektorban szerzett legalább 5 éves értékesítési, értékesítéstámogatási tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Alapfokú angol nyelvtudás;
  • Bankokkal és vállalati brókerekkel történő együttműködésben szerzett tapasztalat;
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség;
  • B” kategóriás jogosítvány.

  • Multinacionális, modern vállalati környezetben dolgozhatsz;
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak;
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol;
  • A versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük. Kiválasztási folyamatunk a járványhelyzetre való tekintettel 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 zajlik.

Állás adatai

Állás azonosító: 2608
Pozíció megnevezés: Értékesítési Partner Menedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Ha a Karrier Portál használatával kapcsolatban problémád, kérdésed merül fel, akkor kérjük, keress minket az alábbi elérhetőségeken: