Karrier Portál

Értékesítési kockázatkezelő munkatárs

Az NN Biztosító, Magyarország piacvezető életbiztosítója Értékesítési kockázatkezelő munkatársat keres. A sikeres pályázónak kulcsszerepe lesz több mint 1200 fős országos értékesítési hálózatunk működésének, folyamatainak monitorozásában, illetve az igény-alapú értékesítés szabályainak betartásának ellenőrzésében. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik erős folyamatszemlélettel és hatékony érdekérvényesítő képességgel rendelkeznek.

Feladatok

  • Az NN Biztosító értékesítési csatornáinak működésének elemzése, folyamatainak rendszeres monitorozása
  • Az igény alapú értékesítés-, valamint az értékesítést szabályzó előírások betartásának ellenőrzése
  • A szabályozások körének meghatározása, javaslattétel az ellenőrzött tevékenységek kiterjesztésére, hatékonyságának fokozására
  • Az NN Biztosító belső értékesítési minőségellenőrző rendszerének működtetése, fejlesztése
  • A tudomására jutó, visszaélés gyanús esetek és szabálytalan működések haladéktalan bejelentése és vizsgálata
  • Részvétel közös projektekben, az ellenőrzés, szabályosság, ellenőrizhetőség biztosítása érdekében
  • Kapcsolattartás az értékesítési területtel, a jogi területtel, valamint az anyavállalatnál működő hasonló területekkel.

  • Hogy munkáddal értéket teremthetsz, és bővítheted a kapcsolati hálód
  • A piacvezető életbiztosító professzionális értékesítési hálózatával dolgozhatsz együtt
  • Hogy a minden megyében jelen lévő igazgatóságainkon változatos kihívásokkal szembesülhetsz

  • Egyetemi/főiskolai diploma, gazdasági vagy jogi végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Elvárt számítógépes ismeret: magas MS Office tudás
  • Kiváló analitikus gondolkodás, erős folyamatszemlélet,
  • Határozott fellépés, hatékony érdekérvényesítő képesség,
  • Önálló munkavégzés, kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • Csapatmunkában való aktív szerepvállalás, dinamikus, proaktív munkavégzés,
  • Feddhetetlen előélet és tisztességes üzleti magatartás,
  • Objektív látásmód.

  • Legalább 2 éves a biztosítási szektorban belső ellenőrzési, folyamatmenedzsment és/vagy értékesítés támogatási területen szerzett munkatapasztalat.
  • B” kategóriás jogosítvány.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük!

Állás adatai

Állás azonosító: 2445
Pozíció megnevezés: Értékesítési kockázatkezelő munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés