Karrier Portál

Értékesítési hálózat fejlesztési szakértő

Az NN Biztosító – Magyarország piacvezető életbiztosítója - Értékesítési hálózat fejlesztési szakértőt keres csapatába! Ebben a pozícióban a Te feladatod lesz az értékesítési hálózat tevékenységének támogatása, valamint kulcsszereped lesz az értékesítést támogató segédeszközök kialakításában és a Hálózatot kiszolgáló rendszerek fejlesztésében!

Feladatok

  • Megtervezed az értékesítést ösztönző kampánymenedzsment folyamatokat, teljes körűen menedzseled és elemzed azokat
  • Előkészíted és lebonyolítod az értékesítési hálózatot érintő kampánykommunikációt
  • Kidolgozod és integrálod az új termékek bevezetését támogató aktivitásokat
  • Aktívan részt veszel a stratégiai értékesítési tervek fejlesztésére irányuló projektekben
  • Javaslatokat teszel a hálózati motivációt érintő és a kapcsolódó döntés-előkészítő anyagok elkészítésében
  • Biztosítod a kampányok törvényi megfelelőségét, ügyfélakciók esetében betartod a vonatkozó jogszabályokat
  • Részt veszel a kampányokhoz kapcsolódó rendezvények szervezésében
  • Kutatod és elemzed a versenytársak kampány programjait, hazai és nemzetközi téren egyaránt

Ami neked számít

  • Nagyszabású szakmai kihívások állnak majd előtted
  • Rugalmasan beoszthatod a munkaidődet
  • Multinacionális vállalati környezetben dolgozhatsz
  • Hogy tagja lehetsz egy nyitott, innovációra törekvő és lendületes csapatnak
  • Hogy megismerheted milyen, amikor egy agilisan működő vállalatnál dolgozol
  • A versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Ami nekünk számít

  • Értékesítési hálózat irányításában szerzett tapasztalat
  • Digitális világban való jártasság, marketing tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, erős folyamatszemlélet
  • Haladó MS Excel ismeretek
  • Csapatmunkában való aktív szerepvállalás, dinamikus, proaktív munkavégzés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésre Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük!

Állás adatai

Állás azonosító: 2503
Pozíció megnevezés: Értékesítési hálózat fejlesztési szakértő
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés