Karrier Portál

Értékesítés támogató kampánymenedzser

Az NN Biztosító, Magyarország első agilis módszertan szerint működő piacvezető életbiztosítója, Értékesítés támogató kampánymenedzser munkatársat keres. Az új kolléga fő feladata, hogy részt vegen a hálózati értékesítési célú kampányok stratégiájának kialakításában, végrehajtásának koordinálásában, valamint azok lebonyolításában és elemzésében.

Feladatok

  • Az értékesítést ösztönző kampánymenedzsment folyamatok tervezése, teljeskörű menedzselése és elemzése
  • Az értékesítési hálózatot érintő kampánykommunikáció előkészítése, egyeztetése és lebonyolítása
  • Új termékek bevezetését támogató aktivitások kidolgozása, egyeztetése és integrációja
  • Aktív részvétel a stratégiai értékesítési tervek fejlesztésére irányuló projektekben
  • Proaktív javaslattétel a hálózati motivációt érintően és a kapcsolódó döntés előkészítő anyagok elkészítésében
  • A kampányok törvényi megfelelőségének biztosítása, ügyfélakciók esetében a vonatkozó jogszabályok betartása
  • Kampányokhoz kapcsolódó rendezvények szervezésében való részvétel
  • Versenytársak kampány programjainak kutatása és elemzése, hazai és nemzetközi téren egyaránt.

  • Hogy egy gyorsan fejlődő, innovatív vállalatnál a munkáddal értéket teremthetsz
  • Egy piacvezető életbiztosító professzionális értékesítési hálózatával dolgozhatsz együtt
  • Multinacionális, modern környezet

Ami nekünk számít

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-4 éves, releváns területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Haladó MS Excel ismeretek
  • Kiváló analitikus gondolkodás, erős folyamatszemlélet
  • Csapatmunkában való aktív szerepvállalás, dinamikus, proaktív munkavégzés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, hogy regisztrálj és jelentkezz az álláshirdetésünkre a Karrier Portálunkon keresztül. Pályázatod bizalmasan kezeljük!

Állás adatai

Állás azonosító: 2464
Pozíció megnevezés: Értékesítés támogató kampánymenedzser
Munkavégzés helye: Budapest
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű munkaszerződés
Napi munkaidő: 8